BUDŻET OBYWATELSKI 2022

„Dzień dobry,

1 grudnia rozpoczęła się nowa, 9. edycja budżetu obywatelskiego. Można już składać projekty, które zostaną zrealizowane w 2023 roku.

Terminy

Składanie projektów jest możliwe do 25 stycznia 2022 roku.

Kwota i limit

Na Białołęce mamy do wydania 4,75 mln zł, a jeden projekt może kosztować maksymalnie 950 tys. zł.

Zasady

Szczegółowe zasady opisane są na stronie internetowej https://bialoleka.um.warszawa.pl/-/nowa-edycja-nowe-projekty .

Jak złożyć projekt

Można to zrobić na 3 różne sposoby:

  • przez internet za pomocą aplikacji https://bo.um.warszawa.pl
  • osobiście w punkcie podawczym Urzędu Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197 czynnym w poniedziałki w godz. 08:00 – 18:00, a we wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 08:00 – 16:00 (numerek do pobrania z literą P, stanowiska nr 20-24)
  • korespondencyjnie przesyłając projekt  na adres: Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, ul. Modlińska 197, 03-122 Warszawa z dopiskiem „Budżet obywatelski 2023” – liczy się data wpływu do urzędu.

Wsparcie dla mieszkańców

Wspólnie z wydziałami merytorycznymi urzędu dzielnicy organizujemy dyżury telefoniczno-mejlowe dla mieszkańców, których dokładny harmonogram oraz dane kontaktowe dostępne są na stronie https://bialoleka.um.warszawa.pl/-/nowa-edycja-nowe-projekty .

Zachęcam do śledzenia naszego profilu na facebooku Budżet Obywatelski Białołęka.

 

ZAPRASZAM do składania projektów!

Anna Rurka, białołęcki koordynator ds. budżetu obywatelskiego

tel. 22 44 38 335, arurka@um.warszawa.pl